O nas

M3M to profesjonalne instalacje i systemy zabezpieczeń. W branży działamy już od 2006 roku i od tego czasu oferujemy alarmy, systemy monitoringowe IP CCTV, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, systemy inteligentnego domu, instalacje elektryczne, sieci komputerowe i inne instalacje na życzenia naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy, rzetelności, a także indywidualnemu podejściu do każdego z klientów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsza obsługę – wykonujemy alarmy czy monitoring dla domu, jak i również systemy przeznaczone dla biznesu. Jeżeli potrzebne są alarmy, telewizji przemysłowej czy systemy kontroli dostępu, pozostajemy do usług!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa mogła spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy z oferowanych systemów jest projektowany na zamówienie niezależnie od tego, czy jest to alarm, instalacja TV/SAT czy monitoring – dostosowujemy się do naszych klientów i jesteśmy przygotowani na ich życzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że monitoring, sygnalizacja zdarzeń oczy kontrola dostępu muszą być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby zapewniać optymalną skuteczność. W związku z tym nasz monitoring, alarmy i sieci to najwyższa jakość dla najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy Państwu pełną obsługę – to doradztwo w doborze, projektowanie oraz montaż monitoringu, alarmów i innych systemów w domach i firmach naszych klientów. Wybierając u nas montaż monitoringu, alarmów, systemów kontroli dostępu mogą Państwo mieć pewność, że będzie on wykonany fachowo – my wiemy, jak to zrobić, a przy tym jesteśmy w stanie zaoferować te usługi bez przepłacania. Jeżeli potrzebny jest montaż monitoringu, alarmu, systemu kontroli dostępu czy sieci komputerowych lub TV/SAT, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Państwa usług w miastach Poznań, Malbork oraz trójmiasto.

Marcin Holdys – Prezes Zarządu