22 marca, 2018

Monitoring IP- telewizja przemysłowa

Specjalizujemy się w montażu systemów monitoringu cyfrowego IP CCTV. Nowym klientom proponujemy przede wszystkim kamery cyfrowe lub wymianę istniejącego systemu analogowego na cyfrowy.

Projektujemy i instalujemy kompletne systemy monitoringu. Nasze systemy umożliwiają lokalny i zdalny nadzór wizyjny obiektów. Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach. Oprócz obserwacji “na żywo” system taki pozwala zapisywać obraz z wielu kamer, odtwarzać nagrania, a także je archiwizować.

Zdalny monitoring pozwala na obserwację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Do takiej obserwacji możemy wykorzystać komputer, laptop, tablet lub telefon – smartfon. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i dużych firm.

Kamery megapikselowe zapewniają podgląd dodatkowych szczegółów, które przy zastosowaniu kamer analogowych pozostają niewidoczne. Jakość jest nieporównywalnie lepsza. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć pokazujących różnice kamer analogowych a megapikselowych.
Ponadto, jedna kamera megapikselowa może bez problemu zastąpić dwie kamery analogowe.

analog_vs_megapixel