21 marca, 2018

Alarmy przewodowe

Świadczymy usług w zakresie montażu systemów alarmowych Jablotrom, DSC i Satel. Jesteśmy młodym zespołem, ale nabyte doświadczenie pozwala nam na podejmowanie coraz to nowych wyzwań, w zamian za które najlepszą nagrodą jest zadowolenie klientów w zakresie montażu systemów alarmowych.

Na naszą pracę oraz wszystkie montowane urządzenia otrzymujecie państwo CERTIFIKATY, potrzebne do ubezpieczenia obiektu.

JABLOTRON_logo

Profesjonalne zabezpieczenie jest w zasięgu Twojej ręki. Możliwość wszechstronnej rozbudowy, zdalnie sterowany i łatwy w obsłudze. Zarządzany przez „Mój Jablotron”
JABLOTRON 100 to rewolucyjna koncepcja. System może być zastosowany do ochrony domów, sklepów, biur, magazynów, warsztatów itp. Wykrywa i informuje o takich zdarzeniach jak włamanie, pożar, napad, wyciek gazu, zalanie, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura w ochranianych pomieszczeniach itp. Umożliwia również automatyczne wezwanie pomocy medycznej.

System oferuje rozbudowane funkcje automatyki. Zdalną obsługa urządzeń, zarządzanie ogrzewaniem, oświetleniem itp. Bezprzewodowe sterowniki automatyki zasilane z 230V z możliwością sterowania 230V/16A.

JABLOTRON_100_BIG_PL

dsc

DSC jest globalną marką z siedzibą w Kanadzie uznawaną przez ekspertów, dystrybutorów, integratorów bezpieczeństwa za lidera w branży zabezpieczeń elektronicznych. Produkty DSC słyną z najwyższej jakości i niezawodności, są sprzedawane w ponad 140 krajach na świecie.

Montowane przez nas urządzenia DSC charakteryzują się:

– Wykonaniem przy zastosowaniu bezołowiowej technologii SMD
– Zgodnością z Europejską Normą EN50131-1/3
– Zakwalifikowaniem wszystkich central nowej serii Power do klasy „S” (certyfikaty Techom)
– Nowym projektem software’u i hardware’u umożliwiający rozwój systemu w przyszłości
– Nowoczesnym wyglądem klawiatur
– 2 lata gwarancji
– Rejestr 500 zdarzeń
– Nowe typy linii dozorowych
– Możliwością zaprogramowania kodu jednorazowego
– Harmonogramem autowłączeń podsystemów
– Funkcją zmiany prądu ładowania akumulatora
– Funkcją automatycznej zmiany czasu letni/zimowy
– Możliwością nadzoru i komunikacji z centralą poprzez sieć TCP/IP przy użyciu modułu T-Link i inne..

satel

Montujemy systemy alarmowe SATEL, które w swojej ofercie posiadją szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu
– od prostych modułów przeznaczonych do zabezpieczenia kiosków i domków letniskowych, po zaawansowane i złożone systemy.
Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania – „inteligentnego budynku”. Ich konstrukcja wykorzystuje doświadczenie zebrane przez firmę SATEL w trakcie kilkunastu lat projektowania uznanych i niezawodnych elektronicznych urządzeń alarmowych.

KLAWIATURA DOTYKOWA DSC

podstrona_klawiatura_dsc

dsc2 dsc3 Centrale alarmowe DSC PC 1832 z klawiaturą PK5508dsc4