21 lutego, 2018

Alarmy bezprzewodowe

Instalujemy urządzenia czeskiej firmy Jablotron.

Na naszą pracę oraz wszystkie montowane urządzenia otrzymujecie państwo CERTIFIKATY, potrzebne do ubezpieczenia obiektu.

jablotron

PRZYJAZNY. Dzięki rewolucyjnemu systemowi sterowania, to pierwszy alarm, który jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Zapomnij o strachu, że coś jest zbyt skomplikowane.
Wybierz rozwiązanie zaprojektowane, by służyć ludziom.

SUBTELNY. Wygląd każdego pojedynczego elementu został opracowany przy współpracy z najlepszymi europejskimi projektantami. Dzięki temu urządzenia te potrafią w pełni połączyć się z harmonią i pięknem każdego pomieszczenia.

BEZINWAZYJNY. Twój Dom pozostanie nienaruszony, a dodatkowo możesz zaoszczędzić na kosztach przewodowej instalacji. Skorzystaj z wyjątkowej bezprzewodowej technologii Jablotron.

FUNKCJONALNY. System wykryje włamanie, wyciek wody, gazu, pożar. Dodatkowo inteligentnie steruje ogrzewaniem i otwiera bramę, witając Cię w domu. To połączenie technologii ze sztuką.

DOSTĘPNY. Dzięki systemowi możesz połączyć się zdalnie poprzez Internet ze swojego komputera lub telefonu. Obsługuj swój system i włączaj urządzenia w domu z dowolnego miejsca w świecie.

WSZECHSTRONNY. Jablotron może być instalowany w mieszkaniach, domach, domkach letniskowych, biurach, obiektach produkcyjnych i handlowych. Możesz zaplanować wielkość systemu, jaką tylko chcesz.

BEZPIECZNY. Wysoka jakość to profesjonalna instalacja, błyskawiczne powiadomienie o zdarzeniu i natychmiastowa reakcja. Wszystko to umożliwia JABLOTRON.