Analog vs Megapiksel

ANALOG vs MEGAPIXEL

Masz dość starego systemu monitoringu? Denerwuje cię jakość obrazu? Proponujemy wymianę istniejącego systemu analogowego na cyfrowy.

Kamery megapikselowe zapewniają podgląd dodatkowych szczegółów, które przy zastosowaniu kamer analogowych pozostają niewidoczne. Jakość jest nieporównywalnie lepsza. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć pokazujących różnice kamer analogowych a megapikselowych.

Ponadto, jedna kamera megapikselowa może bez problemu zastąpić dwie kamery analogowe.

Zarządzanie kluczami i wartościowymi przedmiotami

Inteligentne przechowywanie. Zarządzanie kluczami i wartościowymi przedmiotami.

Zajmujemy się wdrażaniem inteligentnych systemów przechowywania firmy Creone. Od powstania firmy (1979r.) dostarcza rozwiązania do przedsiębiorstw w 30 krajach. Działalność najlepiej opisują trzy słowa: kontrola, elastycznośći, łatwość obsługi. Niezależnie od wymagań firma zapewnia bezpieczeństwo oraz porządek zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Dzięki produktom firmy Creone możesz w pełni nadzorować klucze oraz wartościowe przedmioty. W zależności od potrzeb i dostępnych środków możecie państwo wybrać podstawowe lub bardziej zaawansowane rozwiązania: od spełniających najprostsze wymagania szafek na klucze i wartościowe przedmioty do złożonych systemów, które monitorują użytkowników oraz wykorzystanie każdego z kluczy.

Dopasowujemy produkty do wymagań klientów. Dzięki bogatej ofercie i możliwości rozbudowy systemu wdrażamy rozwiązania dla klientów działających w większości branż. Wszystkie branże odnoszą korzyści, wybierając inteligentne systemy przechowywania.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną

Monitoring fiskalny

Chcesz wiedzieć dokładnie co dzieje się na stanowisku kasowym? Wyświetlenie obrazu z kamery CCTV, z jednoczesnym umieszczeniem listy produktów rejestrowanych na stanowisku kasy fiskalnej.
Urządzenie może służyć jako dodatkowe zabezpieczenie stanowiska sprzedaży przed nieuprawnionymi operacjami (takimi jak nierejestrowanie wydawanych produktów, rejestrowanie produktów pod nieprawidłową pozycją sprzedaży itp.)

Czy warto inwestować w system monitoringu?

Monitoring jest wszechobecny na całym świecie. Nawet w małych miasteczkach.
Jak często zastanawiacie się nad bezpieczeństwem swoim i swoich bliskich. Na świecie jest coraz więcej przestępczości i niekaralności. Każdy człowiek zabezpiecza się przed napadami i rozbojami jak tylko może aby uniknąć takich sytuacji.
Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest monitoring. Monitoring w Gdańsku jest coraz częściej spotykany. Zakładają go nie tylko duże firmy i korporacje aby bronić się przed kradzieżą i oszustami, ale również lokalne sklepiki, kwiaciarnie a nawet sklepy warzywne. Montaż monitoringu w Gdańsku jest łatwo dostępny ponieważ jest wiele firm, które właśnie tym się zajmują.  Czasami zdarza się, że przez założeniem monitoringu trzeba wymienić instalację elektryczną, ale takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko.
Gdańsk jest miastem turystycznym ponieważ położony jest nad morzem i co roku odwiedza je bardzo dużo turystów. Dlatego tak ważne jest aby zainwestować w monitoring i spać spokojnie każdego dnia nie obawiając się o nic. Monitoring jest genialnym rozwiązaniem dla każdego.

Zakładając monitoring możesz czuć się bezpieczniej.
Jednym z lepszych rozwiązaniem ochrony przed złodziejami jest założenie monitoringu. Przede wszystkim osoba, która ma złe zamiary w stosunku do nas, albo naszego mienia widząc kamery rejestrujące wszystko dwa razy się zastanowi zanim podejmie jakieś kroki.
Weźmy na przykład zamek w Malborku. Gdyby nie było monitoringu w Malborku chuligani niszczyli by zabytki i byliby bezkarni. Sama ochrona nie wystarczy i często nie jest w stanie wszystkiego upilnować. Montaż monitoringu w Malborku mógł być trochę kłopotliwy z uwagi na dużą ilość turystów odwiedzających to miejsce. Jednak szybka i sprawna ekipa poradziła sobie z tym w krótkim czasie. Na szczęście instalacje elektryczne w Malborku okazały się nowe i nie wymagały wymiany.
Pamiętajmy o tym, że monitoring w miejscach publicznych, czy przy zabytkach, które w dużej mierze odwiedzają turyści zakładany jest przez państwo. Ma on na celu chronić budynki, ale i nas, ludzi. Możemy mieć nadzieję, że z czasem takich miejsc z monitoringiem będzie coraz więcej i będziemy mogli cieszyć się spokojem i beztroską.

Monitoring jako ochrona przed złodziejami.
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego idąc ulicami na przykład w Tczewie widzimy dużą ilość kamer zamontowanych przy budynkach? Dlatego, że monitoring w Tczewie jak w każdym innym mieście jest ochroną naszych dóbr i nas samych.
Montaż monitoringu w Tczewie wygląda tak samo jak w innym mieście. wystarczy zamówić odpowiednią usługę i korzystać z jej przywilejów. Co więcej fachowcy sprawdzą nasze instalacje elektryczne i w razie potrzeby podpowiedzą, albo ją wymienią. Założenie monitoringu wpłynie nie tylko pozytywnie na stopień kradzieży, ale także na nasze samopoczucie. Dzięki dodatkowej ochronie będziemy czuć się bezpieczniej. Niestety żyjemy w takich czasach, że przestępczość jest coraz większa i musimy odpowiednio się przed nią bronić.
Monitoring jest jednym z najlepszych rozwiązań przy firmach, korporacjach, ale także przy małych sklepikach i osiedlach miejskich. Jak możemy zauważyć na nowo powstałych osiedlach coraz częściej pojawiają się kamery, które monitorują co się dzieje przy naszym domu.

Monitoring jest zakładany na ulicach miast w trosce o bezpieczeństwo obywateli.
Odwiedzając ostatnio moje miasto rodzinne Elbląg zauważyłam jak bardzo podniósł się standard życia w tym mieście. Coraz więcej firm zakłada tam swoje siedziby i świadczy usługi. Co więcej monitoring w Elblągu zaczął pojawiać się przy głównych ulicach i miejscach najczęściej odwiedzanych przez turystów.
Wzbudziło to we mnie ogromny entuzjazm. Montaż monitoringu w Elblągu pokazuje jak rośnie świadomość społeczeństwa. Jak bardzo ludzie mieszkający i pracujący tam chcą czuć się bezpiecznie i nie padać ofiarą kradzieży i rozbojów. Na szczęście usługi montażu monitoringu są coraz bardziej powszechne. Powstają nowe firmy nawet w małych miastach, które świadczą takie usługi. Przed założeniem monitoringu należy jednak sprawdzić instalacje elektryczne. Jest to ważny aspekt, który w znaczący sposób wpłynie na jakość usługi.
Pamiętajmy o tym, że firmy, które zajmują się montażem monitoringu świadczą też inne dodatkowe usługi. Dlatego warto jest wybrać taką opcję, która przyniesie mam najlepsze rezultaty.

Monitoring jest zakładany na ulicach miast w trosce o bezpieczeństwo obywateli.
Społeczeństwo aby czuć się bezpiecznie i bez strachu poruszać się po ulicach wymaga od państwa odpowiedniej ochrony. Oczywiście jest Policja, służby patrolujące miasto, ochrona przy odpowiednich obiektach. Jednak coraz częściej pojawia się też monitoring.
Weźmy na przykład jakieś miasto Turystyczne. Monitoring w Gdańsku jest absolutną koniecznością. Ilość turystów jaka odwiedza Gdańsk w okresie letnim jest znacznie większa niż w zimie. Służby ochronne nie są w stanie pilnować każdej ulicy i każdego budynku. Dlatego władze miasta decydują się na montaż monitoringu w Gdańsku aby ludzie tam mieszkający, ale i turyści czuli się bezpiecznie. Instalacje elektryczne w tak starych miastach często wymagają wymiany, jednak i z tym problemem trzeba sobie radzić.
Technika idzie ciągle do przodu i nie można się zamykać na nowości jakie daje nam świat, Monitoring jest świetną metodą na wystraszenie potencjalnych złodziei, ale i pozawala schwytać tych, którzy dopuścili się już kradzieży a policja nie zdołała ich złapać.

Monitoring pozwala nam czuć się bezpiecznie.
Zastanawialiście się kiedyś jak władze w Polsce i na całym świecie dbają o bezpieczeństwo wszystkich ludzi? Każdemu przychodzi na myśl, jest przecież policja. Ale to nie wszystko. Stajemy się coraz bardziej przezorni i chcemy zapobiegać przestępczości a nie tylko karać.
Monitoring w Tczewie, Malborku, Elblągu i w każdym innym mieście staje się naturalną rzeczą. Nawet w małych miastach nikogo już nie dziwi widok pracowników robiących montaż monitoringu w Tczewie. Jest to dla nas naturalna kolej rzeczy, i bardzo dobrze. Każdy powinien wiedzieć, że jego czyny w miejscach publicznych są nagrywane. Taka świadomość zmniejsza przestępczość, ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo, że osoby odpowiedzialne i zamieszane w złe czyny zostaną złapane i ukarane.
Dodatkowym atutem montażu monitoringu jest sprawdzenie instalacji elektrycznych. Ważne jest aby wybrać odpowiednią firmę, która zajmuje się monitoringiem. Sprawdźmy różne możliwości i firmy. Wybierajmy te produkty i usługi, które są najodpowiedniejsze dla naszych potrzeb.

Monitoring w Gdańsku odstrasza potencjalnych złodziei.
Żyjemy w czasach gdzie każdy nasz ruch jest śledzony. Czy to w Internecie czy na ulicy. Są organizacje, które dbają o bezpieczeństwo narodowe i kontrolują wpisy internetowe. Ale dodatkowo na ulicach zakładany jest monitoring.
Montaż monitoringu w Tczewie i innych miastach już nikogo nie dziwi. Władze miasta i państwa dbając o swoich obywateli zabezpiecza się wszelkimi możliwymi metodami przed kradzieżami i rozbojami na ulicach. Co więcej montaż monitoringu np. w Tczewie jest bardzo prosty. Związane z taką inwestycją są oczywiście koszty utrzymania i samego montażu monitoringu, ale korzyści z niego płynące są znacznie większe. Co więcej przy montaży specjaliści sprawdzają również stan instalacji elektrycznych. Daje to dodatkowe zabezpieczenie przed awariami i niepożądanymi sytuacjami.
Złodzieje i chuligani coraz bardziej muszą się pilnować bo łatwo mogą zostać złapani. Dzięki takim rozwiązaniom jak monitoring przestępczość spada a my spokojnie możemy żyć i cieszyć się życiem w naszych miastach.
Mniejsze miasta też dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i montują monitoringi
Montaż monitoringu w Elblągu jak i innych miastach na całym świecie już nikogo nie dziwi. Coraz więcej jednak małych firm i sklepów decyduje się na założenie monitoringu u siebie w firmie.

Dzięki monitoringowi spada przestępczość.
Monitoring w sklepach, na stacjach benzynowych, bankach i tym podobnych staje się naturalnym widokiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu bronimy się przed napadami, kradzieżami i innymi rozbojami. Osoba, która ma złe zamiary wobec nasz, albo naszego dobytku kilka razy się zastanowi przed napadem na miejsce w którym znajduje się monitoring. Wynika to z fakty iż policja nie zawsze zdąży dojechać na czas, albo może nie być też możliwości jej wezwania. A nagranie jakie pozostaje może łatwo doprowadzić do złoczyńcy. Przed założeniem monitoringu należy sprawdzić jednak stan naszej instalacji elektrycznej.
Dbajmy o nasze bezpieczeństwo i nie dajmy się zastraszyć. Monitoring jest prostym rozwiązaniem dla każdego z nas. Skorzystajmy więc z możliwości jakie obecnie znajdują się na naszym rynku. Zawsze lepiej jest zapobiegać niż później walczyć o odszkodowanie.

Coraz więcej firm decyduje się na założenie monitoringu.
Monitoringi zakładane w wielkich korporacjach, sieciach sklepowych i na ulicach miast już nikogo nie dziwią. To, że każdy nasz ruch jest praktycznie cały czas śledzony, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Dlaczego więc nie wykorzystać takich możliwości i nie skorzystać z montażu monitoringu na nas na posesji.
Co prawda wszystkie nowe osiedla jakie powstają w większych miastach taki system monitorujący już posiadają. Ale jeżeli budujemy dom i wkładamy w niego wszystkie oszczędności życia a często też bierzemy kredyt na taką inwestycję warto jest ją odpowiednio zabezpieczyć. Złodzieje działają szybko i przebiegle. Dlatego warto jest założyć monitoring przed domem i dodatkowo sprawdzić instalacje elektryczne.
Dostępnych możliwości na rynku odnośnie monitoringu w Gdańsku i wszystkich innych miastach są ogromne. Nie jest to przywilej tylko dużych aglomeracji. Dlatego warto jest się zastanowić nad wykorzystaniem takiego rozwiązania również u siebie w domu. Dzięki temu będziemy cieszyć się spokojem.

Montaż monitoringu na prywatnych posesjach.
Zaskoczył mnie ostatnio widok montażu monitoringu w Malborku. Odbywało się to przy samym zamku. Pomyślałem sobie, że może faktycznie takie rozwiązania przynoszą odpowiedni efekt i nasze zabytki są dzięki temu chronione.
Zacząłem się interesować tym tematem i w Google wpisałem frazę monitoring Malbork. Zdziwiłem się jak dużo firm zajmuje się takimi usługami. Widocznie jest na to ogromne zapotrzebowanie. Co prawda żyjemy w niebezpiecznych czasach i w mediach ciągle słyszymy o kolejnych kradzieżach i rozbojach. Monitoring ma nam nie tyle zagwarantować bezpieczeństwo, ale zmniejszyć ryzyko jego wystąpienia. I faktycznie tak się dzieje. Złodziej widząc monitoring nie będzie już taki odważny w swoich działaniach.
Czytając różne propozycje jakie firmy oferują w swoich ofertach i usługach miło zaskoczył mnie fakt, że zajmują się oni dodatkowo na przykład wymianą instalacji elektrycznych. Jeżeli potrzebujemy takiego typu usługę najlepiej wpisać w wyszukiwarkę frazę: instalacje elektryczne Malbork i pojawią się wszystkie propozycje firm.

Potrzebujesz fachowej usługi za rozsądną cenę?

Trafiłeś pod dobry adres. Od stycznia 2006r. działamy w zakresie kompleksowej obsługi rozwiązań, doboru sprzętu i montażu systemów zabezpieczeń (monitoring, alarmy, kontrola dostępu – Gdańsk, Gdynia, Sopot) Z biegiem czasu rozszerzyliśmy ofertę o domowe instalacje elektryczne, inteligentny dom, sieci. Cechuje nas profesjonalizm, skłonność do działania, motywacja, traktowanie klienta indywidualnie ale przede wszystkim uczciwość (o czym świadczą referencje).

M3M – Monitoring HD, alarmy, kontrola dostępu – Gdańsk, Gdynia, Sopot
Zapraszam do kontaktu. Marcin Holdys – właściciel.