WLAN

Projektujemy i wdrażamy sieci WLAN (odległości do 50km). Korzystamy z najnowszych technologii uznanych na rynku firm. Tworząc sieć dbamy o istotne szczegóły tak, aby Państwa sieć działała niezawodnie i nie niosła ze sobą problemów. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz możliwość rozwoju sieci.

Instalowane przez nas urządzenia charakteryzuje bardzo wysoka wydajność w połączeniu z wysoką mocą wyjściową (max 27 dBm) oraz podwyższoną czułością toru odbiorczego (min -94 dBm). W rezultacie możliwym stało się osiągnięcie bardzo dużego zasięgu transmisji radiowej (nawet 50+km) wraz z ogromną przepustowością standardu 802.11n (rzędu 150+Mbps real TCPI/IP).

W praktyce wygląda to tak że przykładowo firma posiada dwa oddziały oddalone od siebie przykładowo 10km. Pod warunkiem widoczności optycznej jesteśmy w stanie połączyć oba oddziały w jedną sieć. Wszystkie komputery będą widoczne w obu lokalizacjach, będzie można wymieniać pliki, współdzielić drukarki, połączyć monitoring do jednego serwera itp.

Płacicie państwo raz za urządzenia i montaż. Nie ma żadnych abonamentów i dodatkowych opłat.

locoirmaxamaxmasztamax2