Autoalarm GSM

Alarm GSM, to bezpieczeństwo oraz szereg przydatnych funkcji.

baner-_-zakladka-autoalarmy

W przypadku ochrony samochodu najważniejszą rzeczą jest natychmiastowe powiadomienie kierowcy o próbie kradzieży pojazdu. Informacja ta powinna być dokładna, system zabezpieczający powinien określić, w jaki sposób włamywacz narusza pojazd (zbicie szyby, otwarcie drzwi, zmiana położenia podczas odholowania).

Stosując rozwiązania Jablotron, użytkownik w razie potrzeby otrzyma informację za pomocą wiadomości SMS o zaistniałym zdarzeniu. System nadzoruje też podstawowe układy samochodu poprzez kontrolę poziomu energii w akumulatorze, ale także informując o odholowaniu pojazdu przez służby porządkowe, a jeśli kierowca zapomni zamknąć drzwi system automatycznie mu o tym przypomni.

alarm

Ochrona 24h na dobę
W przypadku włamania, próby odholowania, odłączenia akumulatora lub innego problemu alarm samochodowy natychmiast informuje o tym telefonicznie oraz poprzez SMS.

Lokalizacja pojazdu
Odbiornik GPS podczas jazdy monitoruje i zapisuje w pamięci dokładną pozycje pojazdu. W każdej chwili można zobaczyć na mapie, gdzie znajduje się pojazd. Dane mogą służyć do odnalezienia skradzionego pojazdu lub prowadzenia firmowej ewidencji przebiegu pojazdu.

Źródło: jablotron.pl